Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden

Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden
Authentieke licentie E-mail binnen ø 43s
−63% korting op adviesprijs
Microsoft

Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden

Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24-maandslicentie voor professionele ontwikkeling. Digitale levering met activeringsbegeleiding en Lizensa-ondersteuning.

Bevat
  • IIDE
  • CCompilers
  • DDebugger
  • PProfiler
324,90 €874,90 €63%

Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen: 324,90 € (op 6/5/2026)

1
Express Checkout

Probeer het opnieuw of gebruik de standaard checkout.

Verdien € 9,75 cashback of 3,249 loyaliteitspuntenMeer informatie
Veilige checkout · Stripe / SEPA / iDEAL
GPayiDEALSEPABLIK

Waarom wij

Binnen 60 seconden in je inbox

Licentiesleutel + activatiehandleiding in de taal van je besturingssysteem. PDF-btw-factuur bijgevoegd.

Geverifieerd vóór levering

Elke sleutel wordt gecontroleerd tegen de activatieservers van de uitgever voordat we deze verzenden.

Wat als ik problemen heb met activeren?

E-mail- of chatondersteuning reageert binnen een uur in uw taal tijdens EU-kantooruren. We helpen u stap voor stap of vervangen de sleutel.

Stripe-beveiligde checkout · 3-D Secure EU-btw-factuur · verlegde btw voor B2B Activeer vanuit elk van de 27 EU-lidstaten 14 dagen retourrecht · geen kosten, geen vragen

Over deze licentie

Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden – EU-licentie

Microsoft Visual Studio 2026 Professional is een volwaardige geïntegreerde ontwikkelomgeving (IDE) voor individuele ontwikkelaars en kleine teams. Dit 24-maandsabonnement biedt toegang tot professionele tools voor coderen, debuggen, testen en implementeren van applicaties op platforms zoals .NET, C++, Python en meer. Als een EU-gelicentieerd product van Lizensa ontvangt u een legitieme, conforme licentie met digitale levering en toegewijde ondersteuning.

  • 24-maandsabonnement: Gelicentieerd voor 24 maanden vanaf activering, met alle updates en functies gedurende de looptijd.
  • Professionele IDE: Bevat IntelliSense, code-navigatie, refactoring, debuggen, testtools en Git-integratie.
  • Cross-platform ontwikkeling: Bouw voor Windows, macOS, Linux, Android, iOS en web met .NET, C++, Python en andere talen.
  • Azure-integratie: Naadloze implementatie naar Azure met ingebouwde tools voor cloudontwikkeling en DevOps.
  • Digitale levering: Licentiesleutel en activeringsinstructies worden na aankoop per e-mail verzonden. Lizensa biedt ondersteuning bij installatie en activering.
  • EU-conforme licenties: Geschikt voor zakelijk en privégebruik waar de voorwaarden dit toestaan. BTW-facturen beschikbaar voor EU-kopers.

Voor wie is het bedoeld

Microsoft Visual Studio 2026 Professional is ontworpen voor professionele softwareontwikkelaars, freelancers en kleine tot middelgrote teams die een robuuste IDE nodig hebben met geavanceerde debug-, test- en samenwerkingsfuncties. Het is ideaal voor ontwikkelaars die werken aan .NET-, C++- of Python-projecten en Azure-integratie en cross-platform ondersteuning nodig hebben. IT-beheerders die ontwikkelaarswerkstations beheren, zullen de eenvoudige licenties en digitale levering waarderen.

FAQ

Is Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden geschikt voor zakelijk gebruik?
Ja, deze licentie is geschikt voor zakelijk gebruik waar de productvoorwaarden dit toestaan. Lizensa biedt EU-conforme licenties en BTW-facturen voor zakelijke aankopen.

Hoe wordt de licentie geleverd en geactiveerd?
Na aankoop ontvangt u de licentiesleutel en activeringsinstructies per e-mail. De licentie wordt online geactiveerd. Lizensa-ondersteuning is beschikbaar voor vragen over installatie of activering.

Gerelateerde producten

Wat u krijgt

  • Authentieke retailsleutel — identiek aan uitgeverswinkel
  • Levenslange activering · gekoppeld aan uw account
  • EU-btw-factuur · B2B-verleggingsregeling ondersteund
  • E-maillevering binnen een minuut (ø 43s)
  • Meertalige activeringshandleiding (EN/DE/FR/ES/NL/PL/IT/PT)
  • 14 dagen niet-goed-geld-terug onder EU-consumentenwet

Specificaties

Operating system
Windows
Versie
2026
SKU
LZP-0473
Licentie
Jaarlijks abonnement
Architecture
x64
Languages
en, de, fr, nl, pl
Activations
1 device

Van bestelling tot activatie

  1. 01

    Bestelling ontvangen

    Stripe / SEPA / iDEAL / Bancontact — alle belangrijke EU-betalingsmethoden worden geaccepteerd.

  2. 02

    Sleutel geverifieerd

    We controleren uw licentie in realtime tegen de activeringsservers van de uitgever.

  3. 03

    E-mail afgeleverd

    Licentie + activatiegids worden binnen 60 seconden geleverd. Gemiddeld 43 seconden.

  4. 04

    U activeert

    Volg de gids in uw taal. Klaar in minder dan 2 minuten.

Wees de eerste die dit product beoordeelt

Log in om een review te schrijven

Veelgestelde vragen

Wat zijn de systeemvereisten voor Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden?
Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden vereist Windows 10/11, minimaal 4 GB RAM (aanbevolen 8 GB) en 2 GB beschikbare opslagruimte.
Is Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden een eenmalige aankoop of een abonnement?
Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden is een abonnementslicentie die jaarlijks wordt verlengd. Uw licentiecode wordt na aankoop direct per e-mail geleverd.
Wat ontvang ik wanneer ik Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden koop?
U ontvangt een originele productcode voor Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden, direct geleverd op uw e-mailadres. De code activeert uw software rechtstreeks via de officiële website van Microsoft of binnen de applicatie. Volledige activatie-instructies zijn inbegrepen.
Waarom is Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden goedkoper bij Lizensa?
Als Europese B2B-groothandelsdistributeur koopt Lizensa licenties in volume rechtstreeks via geautoriseerde kanalen in, waardoor Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden voor €324.90 kan worden aangeboden — aanzienlijk onder de adviesprijs voor retail. Alle codes zijn 100% origineel en legaal verkregen binnen de EU.
Hoe activeer ik Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden?
Na aankoop ontvangt u uw productcode voor Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden binnen enkele seconden per e-mail. Voer de code in de activatiewizard van Microsoft in of op de officiële activatiewebsite. Gedetailleerde stapsgewijze instructies zijn bij uw bestelling inbegrepen.
Is Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden compatibel met mijn computer?
Controleer de systeemvereisten die op deze pagina staan vermeld. Microsoft Visual Studio 2026 Professional 24 maanden werkt op de meeste moderne Windows- en/of macOS-systemen. Twijfelt u? Neem dan vóór aankoop contact op met ons 24/7 supportteam.
Hoe ontvang ik mijn licentiesleutel?
Na aankoop wordt je licentiesleutel direct via e-mail geleverd en is deze beschikbaar in je accountdashboard. Geen fysieke verzending nodig: je ontvangt deze binnen enkele seconden na betalingsbevestiging.
Is dit een echte, legitieme licentie?
Ja. Alle licenties die op Lizensa worden verkocht zijn 100% echt en afkomstig uit geautoriseerde distributiekanalen. Elke sleutel wordt voor levering gecontroleerd en wordt geleverd met volledige fabrikantondersteuning.
Wat is jullie retourbeleid?
Wij bieden een 14 dagen geld-terug-garantie in overeenstemming met EU-consumentenbeschermingswetgeving. Als je je sleutel nog niet hebt geactiveerd, kun je deze retourneren voor volledige terugbetaling. Neem contact op met ons supportteam om een retour te starten.
Hoe activeer ik mijn software?
Volg na ontvangst van je licentiesleutel de stapsgewijze activeringsinstructies in je orderbevestiging per e-mail. Je vindt ook gedetailleerde installatiehandleidingen in ons Helpcentrum.
Welke ondersteuning is inbegrepen bij mijn aankoop?
Elke aankoop bevat gratis technische ondersteuning via e-mail (24/7 antwoord binnen 2 uur), toegang tot onze kennisbank met uitgebreide gidsen en installatiehulp indien nodig.
Is dit een echte, geautoriseerde licentie?
Ja. Verkregen via geautoriseerde Europese distributiekanalen. Elke sleutel is echt en doorverkoopbaar onder EU-uitputtingsrecht (HvJ EU C-128/11).
Hoe snel komt de sleutel aan?
Gemiddelde levertijd is 43 seconden. We garanderen levering binnen 60 seconden. Lukt dat niet, dan krijgt u gratis een vervanging.
Kan ik mijn geld terugkrijgen als het niet werkt?
Ja. De EU-consumentenwet geeft u 14 dagen om een ongebruikte sleutel te retourneren — geen kosten, geen vragen. Dit wordt zonder problemen nagekomen.
Verstrekt u een btw-factuur voor B2B?
Ja. EU-conforme factuur bij elke bestelling, te downloaden vanuit uw dashboard. Een geldig btw-nummer leidt automatisch tot verlegde btw.
In welke talen is de activatiegids beschikbaar?
EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT, PT — automatisch aangepast aan uw accounttaal.
Wat als ik problemen heb met activeren?
E-mail- of chatondersteuning reageert binnen een uur in uw taal tijdens EU-kantooruren. We helpen u stap voor stap of vervangen de sleutel.
Verdien 974 punten met deze aankoop

Loyaliteitspunten worden aan je account toegevoegd en zijn inwisselbaar voor kortingen.

Verwijs & verdien

Verdien 12% commissie op elke verwijzing. Doe mee met ons partnerprogramma.

Nu meedoen
324,90 €874,90 €30 dagen laag: 324,90 €